Reklama

Produkcja Titanfall 3 niby trwa, ale jednak nie

titanfall 3, titanfall

Co z Titanfall 3? Electronic Arts ewidentnie powinno ustalić wspólną wersje z Respawn Entertainment.

Respawn Entertainment zdecydowanie jest teraz jednym z „ulubionych dzieci” Electronic Arts. Respawn swoimi grami zdecydowanie poprawiło wizerunek Elektroników. Świetne battle-royale Apex Legends, a do tego znakomicie się sprzedające Star Wars Jedi: Upadły Zakon sprawiły, że obie firmy zyskały w oczach graczy.

Respawn co prawda nie musiał ratować swojego wizerunku, bo wcześniej zasłynął już ze świetnego Titanfall 2, ale sprzedaż gry bardzo rozczarowała (jeśli umieszcza się młodą markę pomiędzy Call of Duty a Battlefieldem to tak potem jest…). Gra dalej jest jednak kupowana, a gracze i recenzenci chwalą tę produkcję. Jakieś szanse na Titanfall 3 zatem są.

Czytaj też: Twórcy nowego Batman Arkham zbyt wcześnie zapowiedzieli swoją grę

Ostatni raz gdy EA mówiło o nowej grze z serii Titanfall był luty 2019 i tytuł miał zadebiutować jeszcze w tamtym roku. W kwietniu jednak plany kontynuacji Titanfalla zostały przesunięte ze względu na Apex Legends oraz Star Wars Jedi. Można było myśleć, że Titanfall 3 teraz w końcu powstanie, ale szef studia Respawn stwierdził, że żadne prace nad tą grą nie trwają.

Mamy zatem sytuację, w której albo projekt został anulowany kompletnie albo Respawn zapomniało już, że EA informowało kiedyś o kolejnej dużej grze z marką Titanfall. Nad czym teraz prawdopodobnie pracuje Respawn? Stawiam na Star Wars Jedi 2.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News