Reklama
aplikuj.pl

Prototyp BMW M3 Touring na zdjęciach

Prototyp BMW M3 Touring, BMW M3 Touring, zdjęcia BMW M3 Touring

Od wielu miesięcy wiemy, że nowe M3 doczekają się wydania kombi, a dziś mamy dla Was świeże zdjęcia z jego udziałem, bo prototyp BMW M3 Touring pokazał się ostatnio w zaśnieżonych warunkach.

Prototyp BMW M3 Touring

Jak pokazują zdjęcia BMW M3 Touring, to kombi zaczerpnęło całą masę elementów konstrukcyjnych od sedana, co oczywiście nas nie dziwi. Nie brakuje kontrowersyjnych nerek, agresywnego zderzaka, reflektorów LED, czy dosyć eleganckiego tyłu. Tam rzecz jasna znajduje się największa zmiana względem sedana, co przyjmuje postać przedłużonego dachu.

Taka zmiana nadwozia gwarantuje więcej miejsca dla pasażerów z tyłu i oczywiście bardziej okazałą przestrzeń ładunkową. Plotka głosi, że BMW M3 Touring będzie dostępne tylko w konfiguracji z napędem na wszystkie koła z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów w przeciwieństwie do standardowego M3, który ma też tylny napęd i sześciobiegową manualną skrzynię.

Opierając się na tych plotkach, możliwe jest, że M3 Touring będzie modelem tylko w wydaniu Competition, co sugeruje wyciskanie około 510 koni mechanicznych z jego rzędowego silnika spalinowego. Są to jednak plotki, które rozwieje premiera jeszcze w tym roku.