Reklama
aplikuj.pl

Wyszpiegowano prototyp BMW X4 M 2022

Wyszpiegowano prototyp BMW X4 M 2022, prototyp BMW X4 M 2022, BMW X4 M 2022

Niemiecki producent szykuje dla świata odświeżenie w połowie cyklu generacji swojego Sports Activity Coupe, co potwierdza prototyp BMW X4 M 2022 na najnowszych zdjęciach.

Prototyp BMW X4 M 2022

Jak to zwykle bywa w przypadku BMW, odświeżenie sprowadza się głównie do zmian przedniego i tylnego końca samochodu. Obejmuje to nie tylko zderzaki, a całe konsole, które niestety zostały solidnie ukryte pod kamuflażem. Widzimy jednak to, co najważniejsze (dla wielu) – tradycyjną kratkę chłodnicy, a nie tą pokazaną w M3 i M4 2021.

Czytaj też: Wiemy kiedy zadebiutuje zelektryfikowane BMW M
Czytaj też: BMW iX z funkcją Digital Key Plus, jako nowy poziom cyfrowego kluczyka
Czytaj też: Co kryje się za wielkim grillem BMW? Odpowiada sam producent

BMW prawdopodobnie wprowadzi pewne zmiany w konstrukcji przedniego zderzaka, majstrując przy bocznych wlotach powietrza, jak również odmieni nieco światła. Te z tyłu z kolei otrzymają zmodyfikowaną grafikę LED, podczas gdy kwestia kabiny pozostaje tajemnicą.

Czytaj też: Wyniki BMW w Polsce w 2020 roku. Jak poradziła sobie firma?
Czytaj też: Szczegóły o nowym BMW X2 oraz elektrycznej wersji iX2
Czytaj też: Najlżejsze nowe BMW M4 jest ciągle cięższe od starego M4

Pod maską zostanie z pewnością 3-litrowy rzędowy sześciocylindrowy silnik BMW z podwójnym turbodoładowaniem, który nie doczeka się wzrostu osiągów. Nic jednak dziwnego, jako że podstawowe BMW X4 M i tak ma już do zaoferowania solidne 479 KM i 600 NM momentu obrotowego.