Reklama
aplikuj.pl

Do premiery zostało jeszcze kilka miesięcy, a prototyp Pixel 7 pojawił się już na eBayu

Od razu zaznaczamy, że nie chodzi o pełnoprawny produkt, a o prototyp smartfona Pixel 7, choć to i tak dość duża wpadka, bo dzięki temu możemy dokładnie przyjrzeć się konstrukcji urządzenia.

Prototyp Pixel 7 trafił w niepowołane ręce i wylądował na internetowej aukcji

Cóż, to nie pierwszy raz, kiedy jakiś tester ewidentnie niezbyt się orientuje w tym, jak powinno się obchodzić z podobnym sprzętem. Wcześniej poznaliśmy szczegóły Pixel Watch, bo ktoś zapomniał go w restauracji, a teraz Pixel 7 zdradza przed nami swoje tajemnice za sprawą pojawienia się na eBayu. Aukcja oczywiście została już zdjęta, ale warto zaznaczyć, że ten sam sprzedawca wystawił prototyp także na Facebooku w sekcji Marketplace.

Trudno powiedzieć, czy osoba, która wystawiła to urządzenie (lub urządzenia) faktycznie była jednym z testerów, czy może weszła w posiadanie tego modelu w inny sposób. Tak czy inaczej, dzięki temu mamy wgląd w wygląd nadchodzącego Pixela. Google co prawda na początku miesiąca dało nam kilka jego zdjęć, ale bez ujęcia na wyświetlacz.

Ten widoczny na zdjęciach z aukcji ma płaski wyświetlacz tak samo jak Pixel 6. Aparat do selfie został umieszczony w okrągłym otworze. Wyspa aparatów nadal jest prostokątna, a obiektywy umieszczono we wcięciu w kształcie pigułki. Przyciski zasilania i głośności znalazły się z lewej strony, zaś gniazdo na karty SIM – z lewej. Na pokładzie zabraknie też gniazda słuchawkowego. Jeśli się przyjrzycie, na zdjęciach nie widać logo Google, ale to akurat nic dziwnego, bo na pleckach umieszczono prototypowe logo, takie samo, jakie w ubiegłym roku pojawiało się na zdjęciach z prototypem Pixel 6.