Reklama
aplikuj.pl

Przeciek potwierdza kolejne szczegóły specyfikacji Vivo X Fold 2

W tym miesiącu na rynku zadebiutuje kolejny składany smartfon – Vivo X Fold 2. Już od jakiegoś czasu pojawia się wiele przecieków, które ujawniają nam jego specyfikację, a ten najnowszy potwierdza wiele kluczowych szczegółów.

Co zaoferuje Vivo X Fold 2?

Do sieci wyciekły zdjęcia z prezentacji Vivo X Fold 2, dzięki czemu możemy być praktycznie pewni specyfikacji nadchodzącego składaka od Vivo. Urządzenie zostanie wyposażone w wewnętrzny składany ekran E6 AMOLED o przekątnej 8,03″, cechujący się odświeżaniem 120 Hz i rozdzielczością 2160 x 1916 pikseli. Ma on osiągać jasność 1800 nitów. 6,53-calowy panel zewnętrzny będzie miał wysoki współczynnik proporcji i rozdzielczość 1080p. I tutaj odświeżanie będzie na poziomie 120 Hz. Warto też wspomnieć, że oba ekrany będą miały wbudowany czytnik linii papilarnych, czego do tej pory nie zrobił żaden inny producent w swoim składaku.

Za napędzanie Vivo X Fold 2 odpowie układ Snapdragon 78 Gen 2 w połączeniu z pamięcią RAM LPDDR5X i pamięcią UFS 4.0. Dokładna konfiguracja pamięci nie jest jeszcze znana. Warto jeszcze wspomnieć, że na pokładzie nowego Folda od Vivo zostanie umieszczony akumulator o pojemności 4800 mAh z szybkim ładowaniem 120 Hz. Pod tym względem Vivo mocno ulepszy swój smartfon, a na dodatek, choć ogniwo zostało powiększone, urządzenie ma być o 10% lżejsze od poprzednika.