Reklama
aplikuj.pl

Przeciek przybliża nam akcesoria do Oppo Pad 2

Jeszcze w tym miesiącu Oppo wypuści serię Find X6, a wraz z nią ma pojawić się też kolejny tablet w portfolio producenta. Oppo pad 2 zdradził już sporo swojej specyfikacji, a tym razem dostajemy wgląd w akcesoria, jakie będą do niego dostępne.

Oppo Pad 2 szykuje się do premiery

Im bliżej debiutu nowych urządzeń Oppo, tym więcej doniesień na ich temat trafia do sieci. Choć skupiamy się głównie na flagowych smartfonach, to i o tablecie nie można zapominać. Oppo Pad 2 również ma niedługo zadebiutować, na co zresztą wskazuje wiele przecieków. Ten najnowszy nie dotyczy jednak daty premiery ani specyfikacji, bo Digital Chat Station pochylił się bliżej nad akcesoriami, jakie będą dla tabletu dostępne.

Mowa tutaj o nowej klawiaturze „smart touch” z wbudowanym gładzikiem i podpórką. Trudno w zasadzie powiedzieć, co ma tutaj oznaczać ten „inteligentny dotyk”, ale możliwe, że Oppo szykuje jakieś niespodzianki. Ma też pojawić się nowy rysik, który producent bardziej dopracuje, jednak znów – brak jakichś dodatkowych szczegółów.

Na szkicu widać smartfon Find X6, co może nawiązywać do Oppo Connect, czyli funkcji łączności między urządzeniami producenta, która pozwala zwiększyć produktywność i ułatwić korzystanie ze sprzętów. To może wskazywać, na jakieś większe ulepszenia w tej kwestii.