Reklama
aplikuj.pl

Przeciek ujawnia wygląd OnePlus Nord CE 3

OnePlus Nord CE

Wśród smartfonów, które ma w tym roku zaprezentować OnePlus znajdzie się Nord CE 3. Dzięki nowemu przeciekowi poznaliśmy jego wygląd.

Premiery Nord CE 3 spodziewamy się w okolicach połowy roku i choć zostało jeszcze dużo czasu, przecieki na temat tego modelu zdążyły się już pojawić. Te najnowsze ujawniają nam projekt smartfona, trochę różniący się od poprzednika.

Tak prezentuje się OnePlus Nord CE 3

Jak możecie zauważyć na zdjęciach, smartfon dostanie błyszczące, chromowane wykończenie i matową ramkę boczną. Po prawej stronie znajdzie się przycisk zasilania służący również jako czytnik linii papilarnych. Ekran IPS LCD ma mieć przekątną 6,7″ i odświeżanie 120 Hz. Jeśli ten szczegół specyfikacji okaże się prawdziwy, będzie to spory regres w stosunku do poprzednika wyposażonego w panel OLED.

Z tyłu zauważyć można brak klasycznej wyspy aparatów. Zamiast tego mamy dwa okręgi, w tym górnym znalazł się jeden czujnik, a w dolnym dwa. Ich specyfikacja pozostaje niestety nieznana.

Jeśli chodzi o pozostałe szczegóły, poprzednie doniesienia ujawniły, że Nord CE 3 będzie napędzany przez układ Snapdragon 695, a za zasilanie odpowie bateria 5000 mAh z szybkim ładowaniem 67W.