Reklama

Przyjaciele powracają!

NBC111 8/22/95 -- "Friends" - 'NEW GENERIC ART'-- Season Premiere: Thursday, Sept. 21 (8p.m.-8:30p.m. E.T.) --- NBC'S HIT COMEDY SERIES MOVES TO A NEW TIME --- PICTURED: L-R Matthew Perry, Jennifer Aniston, David Schwimmer, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow --- Starting Thursday, September 21 NBC's hit comedy series "Friends" moves to 8:00 p.m. ET to anchor the network's most powerful night of "Must See TV". -- PHOTO BY: Andrew Eccles. ORG XMIT: NBC111

Stacja NBC podała na swoim Twitterze, że kultowy serial “Przyjaciele” (Friends) niebawem powróci do ramówki. Nie będzie to ani nowy sezon, ani nawet odcinek specjalny, a dwugodzinne spotkanie aktorów z reżyserem Jamesem Burrowsem, któremu zostanie oddany hołd z okazji wyprodukowania tysięcznego odcinka. Program zostanie wyemitowany 21 lutego.

New announcement – #FriendsReunion! #NBCUTCA

— NBC (@nbc) styczeń 13, 2016

Oryginalny serial emitowany był w amerykańskiej telewizji od 1994 przez kolejne dziesięć lat. Produkcja szybko zyskała popularność, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych telewizyjnych marek. Serial został doceniony przez krytyków i doczekał się wielu nagród i nominacji w tym Złotych Globów i Emmy.

W oryginalnej obsadzie wystąpili: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. Nie wiadomo jeszcze, czy wszyscy aktorzy będą mogli stawić się na planie programu. Stacja ma jednak nadzieję, że uda im się z powrotem skompletować starych przyjaciół.