Reklama

Przyszłość transportu na nowych grafikach Virgin Hyperloop

Przyszłość transportu, nowe grafiki Virgin Hyperloop

Wielu uważa projekty Hyperloop za przyszłość transportu w nowej zaawansowanej technologicznie erze dla ludzkości, a za jeden z nich odpowiada firma Virgin Hyperloop.

Virgin Hyperloop jako przyszłość transportu

Niestety do formy transportu, która sprowadza się do wielkich kapsuł, podróżujących w tubach próżniowych z prędkością zbliżoną do prędkości dźwięku jest wciąż oddalona o wiele lat. Dziś jednak Virgin Hyperloop postanowił podrzucić nam swoje wyobrażenie, jak ta przyszłość będzie wyglądać.

Czytaj też: Pierwsi pasażerowie Virgin Hyperloop
Czytaj też: Przyspieszenie do 250 km/h w ułamku sekundy – oto silnik do HyperLoopa
Czytaj też: W Arabii Saudyjskiej powstanie najdłuższy tunel Hyperloop i to nie Elona Muska!

Stąd nowe nagranie promocyjne, opisujące wyimaginowane wrażenia pasażera Hyperloop i pokazujące obecną formę kapsuł transportowych firmy. W rzeczywistości jednak firma już przetestowała swój system w ograniczonych do 172 km/h warunkach z udziałem prawdziwych pasażerów (poniżej).

Czytaj też: Nowy rekord prędkości Hyperloop w tunelu SpaceX
Czytaj też: Richard Branson rezygnuje ze stanowiska w Virgin Hyperloop One
Czytaj też:
W Hiszpanii powstanie centrum badawcze Virgin Hyperloop One za pół miliarda dolarów

Ta najnowsza wersja kapsuły pasażerskiej Virgin Hyperloop dla 28 pasażerów jest już określana jako pojazd użytkowy. W obecnej wersji oferuje ładowanie bezprzewodowe, sztuczny świetlik z symulowanym naturalnym światłem i powiadomienia o aktualnych postępach i prędkościach w podróży.