Reklama
aplikuj.pl

PS5 poziomo – oficjalne zdjęcia obu konsol

ps5, playstation 5 poziomo

Jak prezentuje się PlayStation 5 położone poziomo? Mamy oficjalną grafikę.

Czy położone PS5 wygląda dobrze? Dotychczas mogliśmy zobaczyć malutki fragment skompresowanego wideo, na którym PS5 było prezentowane w pozycji poziomej. Teraz możemy się już na spokojnie przyjrzeć obu urządzeniom w wysokiej jakości.

Sklep internetowy Amazon opublikował oficjalne zdjęcia PlayStation 5. To co je wyróżnia od innych fotografii to to, że widzimy zarówno PS5 jak i PS5 Digital Edition na leżąco. Jeśli do teraz baliście się, że będziecie musieli postawić konsolę pionowo to teraz możecie być spokojni.

Czytaj też: Star Wars: Squadrons – EA zaskakuje w kwestii mikrotransakcji

Oto PS5 i PS5 Digital Edition w (do niedawna) tradycyjnej pozycji. Prawdopodobnie w zestawie znajdzie się podstawka umożliwiająca takowe ustawienie konsoli.

Wciąż nie znamy ceny obu urządzeń ani rozmiarów dysków twardych. Wiadomo jedynie, iż prawdopodobnie jednym z wariantów dysku od Sony będzie 825GB. Plotkuje się o tym, że wersja bez napędu na płyty będzie tańsza, a do tego otrzyma dwa razy większy dysk. Były marketingowiec Microsoftu twierdzi, że Sony nie będzie sprzedawać urządzenia powyżej 499 dolarów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News