Reklama
aplikuj.pl

Rozwiąż quiz MSI i  znajdź niesamowitą konfigurację gamingowego komputera

Rozwiąż quiz MSI i  znajdź niesamowitą konfigurację gamingowego komputera

MSI, doskonale znany producent sprzętu komputerowego, zorganizował szybki quiz pod nazwą MEANT FOR EACH OTHER, STWORZENI DLA SIEBIE. Kilka pytań i już możesz odkryć niesamowitą konfigurację gamingowego komputera odpowiadająca Twoim preferencjom.

Wiadomo, taki quiz to zabawa i po kilku pytaniach na pewno nie będzie to konfiguracja idealna pod nasze potrzeby, ale jeśli zastanawiasz się nad złożeniem nowego sprzętu, to może być niezła inspiracja. Odpowiedź na pytania, które przygotowało MSI zajmuje minutę, a w odpowiedzi otrzymamy przykładową konfigurację wygenerowaną na podstawie naszych wyborów.

Rozwiąż jednominutowy quiz, aby poznać samego siebie. Wyniki mogą Cię zaskoczyć! Możesz również pobrać wyniki testu, aby zbudować swój gamingowy komputer i stworzyć pokój do gier.

Przy okazji warto wspomnieć o dwóch trwających obecnie promocjach:

● Shout Out for MSI – Twoja recenzja może dać komuś pewność, której tak potrzebuje. Napisz recenzję, a następnie poinformuj nas o niej!
● Program Nagród MSI – Oceń produkt, poleć go znajomemu lub weź udział w innych promocyjnych akcjach, za które możesz otrzymać do 500 punktów premiowych. Zarejestruj się już teraz i ciesz się wyjątkowymi korzyściami!