WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ratched – zobaczcie pełny zwiastun serialu. Będzie makabrycznie!

Netflix wypuścił pełny zwiastun nadchodzącego serialu Ratched opowiadającego o niesławnej pielęgniarce z Lotu nad kukułczym gniazdem – siostrze Mildred Ratched. Zobaczcie czego możemy się spodziewać!

Za produkcję Ratched odpowiada Ryan Murphy, twórca chociażby American Horror Story. Serial opowie nam historię Mildred Ratched (Sarah Paulson) niesławnej pielęgniarki z książki Kena Keseya Lot nad kukułczym gniazdem i kultowej już adaptacji filmowej tej powieści. Dowiemy się jakie wydarzenia ukształtowały tę postać i co doprowadziło do tego, że znamy ją jako okrutną i straszną kobietę.

Trzeba przyznać, że zwiastun wygląda naprawdę klimatycznie i dobrze, a używane kolory silnie kontrastują z makabrycznym miejscem jakim jest szpital psychiatryczny w latach 40. XX wieku. Zapowiedź zdradza, że na ekranie zobaczymy takie zabiegi jak lobotomia. Sama siostra Ratched już teraz prezentuje się niepokojąco, a jej postać emanuje cichą wściekłością i intensywnością, która jak wiemy przerodzi się w coś potwornego.

Zobaczcie sami!

A oto oficjalny opis serialu:

W 1947 roku Mildred przybywa do Północnej Kalifornii, aby szukać pracy w wiodącym szpitalu psychiatrycznym, gdzie rozpoczęły się nowe i niepokojące eksperymenty na ludzkim umyśle. Podczas tajnej misji Mildred okazuje się doskonałym przykładem tego, czym powinna być oddana pielęgniarka. Jednak, gdy zaczyna infiltrować system opieki psychiatrycznej i osoby w nim znajdujące, w Mildred zaczyna narastać mrok zmieniając ją w prawdziwego potwora. Ratched został zainspirowany kultową i niezapomnianą postacią siostry Ratched z filmu Lot nad kukułczym gniazdem.

W serialu występują Sarah Paulson jako Mildred Ratched, Cynthia Nixon jako Gwendolyn Briggs, Judy Davis jako pielęgniarka Betsy Bucket, Sharon Stone jako Lenore Osgood, Jon Jon Briones jako dr Richard Hanover, Finn Wittrock jako Edmund Tolleson, Charlie Carver jako Huck, Alice Englert jako Dolly, Amanda Plummer jako Louise, Corey Stoll jako Charles Wainwright, Sophie Okonedo jako Charlotte i Vincent D’Onofrio jako gubernator George Wilburn. Producentami wykonawczymi serialu są Ryan Murphy, Ian Brennan, Sarah Paulson, Alexis Martin Woodall, Aleen Keshishian, Jacob Epstein, Jennifer Salt, Margaret Riley, Michael Douglas, Robert Mitas i Tim Minear.

Premiera Ratched zaplanowana jest na 18 września!

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News