Reklama
aplikuj.pl

Razer BlackShark V2 Pro – nowe słuchawki dla konsol PlayStation i Xbox

Razer BlackShark V2 Pro

Firma Razer rozszerzyła  dziś swoją najbardziej znaną linię e-sportowych zestawów słuchawkowych na konsole. Producent sprzętu dla graczy wprowadził do swojej oferty modele Razer BlackShark V2 Pro dla PlayStation i Razer BlackShark V2 Pro dla Xbox.

Zaprojektowane z myślą o rywalizacji

Oparta na legendarnych modelach Razer BlackShark V2 Pro na PC, nowa, udoskonalona edycja słuchawek dostosowana jest do wymagań e-sportu i gry na konsolach PlayStation i Xbox. Oferuje niezrównaną precyzję dźwięku, czystość wokalu, żywotność baterii i najwyższy możliwy komfort.

„Zestaw słuchawkowy BlackShark nie bez powodu jest ikoną wśród profesjonalistów e-sportowych i zapalonych graczy. Wykorzystując naszą pozycję najlepszej marki gamingowych zestawów słuchawkowych, dostosowaliśmy je do konsol Xbox i PlayStation, ściśle współpracując z profesjonalnymi graczami. Naszym celem było udoskonalenie  zestawu słuchawkowego i wprowadzenie  ulepszeń, których wymagają gracze”.

– powiedział Nick Bourne, szef Razer Console, Mobile& Streaming Division.

Dzięki współpracy z profesjonalnymi e-sportowcami takimi jak Hakis (Alliance) i Shotzzy (OpTic Gaming), konsolowe edycje BlackShark V2 Pro zostały precyzyjnie dostrojone, aby sprostać wysokim wymaganiom rywalizacji na najwyższym poziomie.

Razer BlackShark V2 Pro

Najlepszy w swojej klasie dźwięk dzięki Razer HyperClear Super Wideband Mic

Edycje konsolowe Razer BlackShark V2 Pro zostały wyposażone w odłączany mikrofon Razer HyperClear Super Wideband Mic, dzięki czemu zachowują wysoką jakość dźwięku i doskonałą akustykę. Dzięki szerszemu zakresowi częstotliwości, mikrofon rejestruje  zdumiewający poziom szczegółowości głosu graczy. W rezultacie każda rozmowa z kolegami z drużyny jest wyraźna i pełna bogatych, naturalnych tonów.

„Ten zestaw słuchawkowy zmienia zasady gry! Jest super lekki, niesamowicie wygodny, a wyrazistość dźwięku jest nie do przebicia. To naprawdę doskonały zestaw do e-sportu”

– powiedział Brandon „Dashy” Otell, profesjonalny gracz Call of Duty dla OpTic.

Uzupełnieniem najlepszego w branży mikrofonu w BlackShark V2 Pro są przełomowe, opatentowane 50-milimetrowe przetworniki TriForce Titanium. Połączenie tych pokrytych tytanem membran z doskonale dostrojonymi profilami audio pozwala graczom doświadczyć niezrównanej czystości dźwięku i precyzyjnych tonów, zapewniając tym samym przewagę nad przeciwnikami.

Profesjonalnie dostrojone profile audio FPS i doskonała jakość dźwięku

Słuchawki zostały dostrojone we współpracy z najlepszymi e-sportowcami na świecie, dzięki czemu gracze mogą doświadczyć tego samego dźwięku, co profesjonaliści. BlackShark V2 Pro dla PlayStation i Xbox są fabrycznie wyposażone we wbudowane profile dźwiękowe dostosowane do Apex Legends, Call of Duty i Fortnite. Gracze Xbox mogą również dostosować balans dźwięku w grze lub na czacie bezpośrednio na zestawie słuchawkowym, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Słuchawki  wyposażono również w technologię Razer HyperSpeed Wireless –  połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz, które minimalizuje opóźnienia podczas rywalizacji i zapewnia idealną synchronizację dźwięku z grą. Za sprawą wbudowanemu modułowi Bluetooth i przyciskowi Razer SmartSwitch, gracze mogą również płynnie przełączać się między połączeniem 2,4 GHz lub Bluetooth.

Razer BlackShark V2 Pro

Ultralekka konstrukcja i pełen komfort

Słuchawki BlackShark V2 Pro zaskakują swoją ultra lekką budową, ważąc zaledwie 320 gramów. Przez co zapewniają komfortowe sesje gamingowe, pozwalając graczom skupić się na tym, co naprawdę ważne: zwycięstwie.

Ale nie chodzi tylko o wagę – pałąk słuchawek jest wyposażony w miękką, bezuciskową poduszkę, która zapewnia komfort nawet podczas maratonów gamingowych. Za sprawą pasywnej redukcji szumów przez zastosowanie poduszek nausznych z miękkiej pianki z pamięcią kształtu, gracze trafiają do świata wciągającego i czystego dźwięku.

Najlepsze w swojej klasie funkcje dla profesjonalnych graczy

BlackShark V2 Pro wypełnia lukę i komputerów PC, zapewniając najlepsze funkcje dla profesjonalnych graczy. Dzięki długiej żywotności baterii (do 48 godzin działania na konsoli i do 70 godzin na PC), przełomowemu mikrofonowi, krystalicznie czystemu dźwiękowi i wyjątkowemu komfortowi, nowy zestaw nie tylko podąża śladami swojego odpowiednika na PC, ale także wyznacza nowy standard w świecie konsol.

Więcej informacji na temat Razer BlackShark V2 Pro dla PlayStation oraz Razer BlackShark V2 Pro dla Xbox można znaleźć na stronie Razer.com.

Razer BlackShark V2 Pro

Doskonały dźwięk bez szumów

Firma Razer uzupełniła dodatkowo swoją ofertę słuchawek konsolowych o model BlackShark V2 X dla PlayStation i Xbox. Został on wyposażony w przetworniki Razer TriForce zapewniające doskonały dźwięk, mikrofon kardioidalny HyperClear dla czystej i wyraźnej komunikacji oraz zaawansowaną pasywną redukcję szumów dla wciągającej rozgrywki. Lekka konstrukcja z poduszkami z pianki i pamięcią kształtu zapewnia komfort podczas długich sesji gamingowych. Kompatybilne z komputerami PC i wyposażone w gniazdo 3,5 mm, słuchawki BlackShark V2 X do konsoli oferują wszechstronność i profesjonalny dźwięk dla wszystkich graczy.
Więcej informacji na temat Razer BlackShark V2 X dla PlayStation oraz Razer BlackShark V2 X dla Xbox można znaleźć na stronie Razer.com.

Cena i dostępność

Razer BlackShark V2 Pro i Razer BlackShark V2 X dla PlayStation oraz Xbox są dostępne w sprzedaży od 9 kwietnia 2024 r. na stronie Razer.com, w RazerStores oraz u autoryzowanych sprzedawców. Cena modelu BlackShark V2 Pro wynosi 949 zł, natomiast za słuchawki BlackShark V2 X zapłacić trzeba 259 zł.