WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Razer Phone 2 postawi na tradycyjny ekran i ogromną pamięć

Te wieści o Razer Phone 2, czyli drugiego podejścia Razera na rynek gamingowych smartfonów możemy potraktować jako już potwierdzone. Serwis MySmartPrice podrzucił właśnie screenshot z AnTuTu Benchmark, który porusza kwestię ekranu i pojemności w Razer Phone 2.

Obecnie wiemy, że Razer Phone 2 nie będzie szczególnie wielkim skokiem od poprzednika z 2017 roku. Wcześniej doszły nas słuchy, że napędzi go układ Snapdragon 835 współpracujący z 8 GB pamięci RAM, co w obliczu informacji na temat rozdzielczości ekranu wskazuje, że Razer nie planuje podbić tą wersją rankingów wydajności. Osobiście sądzę, że postawi na demontowane dodatki, choć na ten temat jeszcze nic nie powiedziano. Poniższy screenshot potwierdza jednak, że to nie wyświetlacz będzie w Razer Phone 2 czymś szczególnym.

Razer Phone 2 postawi na tradycyjny ekran i ogromną pamięć

Postawiono bowiem na tradycyjne proporcje 16:9 i rozdzielczość 1440 x 2560, co było zapewne spowodowane chęcią umieszczenia dwóch głośników w układzie stereo (kolejno na dolnej i górnej belce). To jednak nie powinno być dla nas jakimś wielkim rozczarowaniem. Zupełnie jak podejście firmy do pamięci wewnętrznej, której Razer Phone 2 będzie miał… 512 GB. To aż 8 razy więcej w porównaniu do pierwszego gamingowego smartfonu od Razera.

Olśniewający efektem Chroma Razer Phone 2 przetestowany w Geekbench

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech