Reklama
aplikuj.pl

Tuż przed premierą poznaliśmy wygląd realme 9i 5G

Tuż przed premierą poznaliśmy wygląd realme 9i 5G

Już za kilka dni odbędzie się indyjska premiera realme 9i 5G. Tymczasem po zapowiedziach firmy, do sieci wyciekły rendery ujawniające jego konstrukcję i kolory.

Tak prezentuje się realme 9i 5G

Kilka dni temu realme ogłosiło oficjalnie, że model realme 9i 5G zostanie zaprezentowany w Indiach już 18 sierpnia. Przy okazji udostępnienia daty, dostaliśmy też wgląd w wygląd urządzenia, choć producent ograniczył się tylko do pokazania fragmentu plecków wraz z wyspą aparatów. Teraz znany leakster Sudhanshu Ambhore ujawnił kompletne rendery, wraz z opcjami kolorystycznymi, dzięki czemu wygląd nadchodzącego smartfona przestał być tajemnicą.

realme 9i 5G dostępny będzie w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i złotym. Jak możecie zauważyć powyżej, obudowa pięknie się mieni i wygląda, jakby cały czas padało na nią światło. Konfiguracja aparatów składa się z lampy LED i trzech czujników. Z boku znajduje się też przycisk zasilania, zapewne zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych. Z przodu widzimy, że aparat do selfie znajdzie się we wcięciu w kształcie kropli wody.

Większość specyfikacji tego urządzenia jest nieznana, choć realme samo potwierdziło, że smartfon napędzany będzie przez układ MediaTek Dimensity 810 zintegrowany z modemem 5G. Wedle przecieków, będzie on wspierany przez 5 lub 6 GB pamięci RAM i 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej. Do tego wiadomo również, że bateria będzie miała pojemność 5000 mAh.