Reklama
aplikuj.pl

realme przedstawia słuchawki realme Buds Air 3 i Buds Q2s

realme przedstawia słuchawki realme Buds Air 3 i Buds Q2s

realme miało dzisiaj dla nas sporo nowości do zaprezentowania. Oprócz smartfonów realme GT2 i GT Pro dostaliśmy również słuchawki realme Buds Air 3 i Buds Q2s. Oba modele pojawią się w Polsce już na początku marca.

Premiera słuchawek realme Buds Air 3 i realme Buds Q2s

Buds Air 3 to słuchawki z funkcją redukcji szumów z otoczenia do 42 dB, a poprawa względem poprzedniej generacji wynosi aż 68%. Są to też pierwsze słuchawki TWS na rynku z funkcją redukcji szumów certyfikowaną TÜV Rheinland. Oprócz tego charakteryzują się 10-milimetrowymi przetwornikami, zapewniającymi doskonała jakość dźwięku, dwoma mikrofonami (jednym wewnątrz, a drugim na zewnątrz) odpowiedzialnymi za poprawę jakości połączenia, a także stopniem wodoodporności IPX5.

Bateria o pojemności 546 mAh pozwala na 30 godzin odtwarzania, zaś dzięki szybkiemu ładowaniu wystarczy zaledwie 10 minut, by móc słuchać muzyki przez kolejne 100 minut.

Realme Buds Air 3 będą dostępne w dwóch kolorach: Galaxy White i Starry Blue. Kupimy je w cenie 279 zł, a dostępne będą w sprzedaży od 8 marca.

realme Buds Q2s to z kolei odnowiona wersja Buds Q2. Te również wyposażono w 10-milimetrowy przetwornik, a łączy czas odtwarzania wynosi 30 godzin. Nie zabrakło tutaj redukcji szumów podczas połączeń i szybkiego ładowania. 10 minut wystarczy, by cieszyć się 3 godzinami odtwarzania. Jest to tańsza alternatywa dla Buds Air 3, kosztują bowiem 149 zł (również będą dostępne od 8 marca).