Reklama
aplikuj.pl

Realme C21Y otrzymuje kolejny certyfikat. Co wiemy o tym modelu?

Realme C21Y otrzymuje kolejny certyfikat. Co wiemy o tym modelu?

W ubiegłym tygodniu nieznany smartfon Realme z kodem RMX3261 znalazł się na stronie FCC. Dzięki otrzymaniu kolejnego certyfikatu wiemy, że jest to Realme C21Y.

Co wiemy o Realme C21Y?

Certyfikat tajlandzkiego NBTC ujawnił, że zauważony w zeszłym tygodniu na stronie FCC nieznany smartfon Realme z kodem modelu RMX3261 to w rzeczywistości Realme C21Y. Sama certyfikacja nie zdradza wiele poza nazwą i tym, że ma być to smartfon 4G.

Czytaj też: realme GT 5G ze Snapdragonem 888 trafi do sprzedaży w Europie

Jednak lista FCC telefonu zawierała szkice projektowe, które ujawniły, że smartfon będzie miał wycięty wyświetlacz i kwadratową wyspę z trzema obiektywami z tyłu. Znajdować się będzie na niej także lampa błyskowa LED. Z tyłu znajdziemy także czytnik linii papilarnych. Na prawej krawędzi umieszczono przyciski sterowania głośnością i przycisk zasilania. Na lewej . wejście na kartę sim z gniazdem na kartę SD lub nanoSim.

Czytaj też: Premiera Realme X7 Max 5G, przypominającego GT Neo

Realme C21Y ma wymiary 173,9 x 75,96 mm i jest wspierany przez baterię o pojemności 4880 mAh z obsługą ładowania 18 W. FCC ujawniło też, że smartfon wyposażony będzie  Wi-Fi 802.11, Bluetooth 5.0 i GPS. Działać będzie na Androidzie 11 z nakładką Realme UI 2.0. Wydaje się, że przy tylu certyfikatach smartfon może być zaprezentowany lada dzień.