Reklama
aplikuj.pl

Tak będzie prezentował się realme GT 2 Master Explorer. Jak Wam się podoba?

Tak będzie prezentował się realme GT 2 Master Explorer. Jak Wam się podoba?

Już za tydzień, bo 12 lipca, realme wprowadzi na rynek swój najmocniejszy flagowiec GT 2 Master Explorer. jego specyfikację ujawniły nam już przecieki i bazy certyfikacyjne, a teraz możemy dokładnie obejrzeć jego konstrukcję dzięki oficjalnym zdjęciom.

Lipiec, jeśli chodzi o premiery smartfonów, będzie naprawdę gorący. Zaczęliśmy z przytupem, bo od debiutu serii Xiaomi 12S, dzisiaj pojawił się też ROG Phone 6, a już wkrótce rynek zawojuje realme GT 2 Master Explorer. Wszystkie te modele łączy flagowa specyfikacja, ale przede wszystkim – Snapdragon 8+ Gen 1.

Ujawniono wygląd realme GT 2 Master Explorer

realme swojego flagowca zaprezentuje nam już za tydzień i o ile w tajemnicy trzyma specyfikację, to dziś dostaliśmy wgląd w konstrukcję tego modelu. Ta jest dość intrygująca, co możecie zresztą zobaczyć poniżej. Wedle oficjalnych słów producenta, jest to „jedyny w swoim rodzaju, ale klasyczny projekt kufrów podróżnych, który odzwierciedla miejski styl życia na świeżym powietrzu, który preferują młode pokolenia”.

Na zdjęciach realme GT 2 Master Explorer wygląda, jakby miał zbrojoną obudowę, co nadaje mu nieco masywniejszego charakteru, choć nadal całość prezentuje się naprawdę ciekawie. Jak to zwykle bywa, dostajemy wgląd jedynie na tył urządzenia, ale wedle poprzednich wycieków, z przodu ekran będzie płaski z okrągłym otworem na aparat do selfie – raczej bez większych szaleństw.

Jeśli chodzi o specyfikację, to jak już wspomnieliśmy – oficjalnie wiadomo tylko, że realme GT 2 Master Explorer napędzany będzie przez najnowszy układ od firmy Qualcomm. Nieoficjalnie zaś wiemy, że smartfon będzie wyposażony w 6,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i z odświeżaniem 120 Hz. Chipset wspierany będzie przez 6 GB/8 GB/12 GB pamięci RAM LPDDR5 i 128 GB/256 GB/512 GB pamięci wewnętrznej. Nie zabraknie też szybkiego ładowania, bo ogniwo o pojemności 5000 mAh naładujemy z mocą 100 W lub 150 W (pojawić się mają dwa warianty).