Reklama
aplikuj.pl

Są tu jacyś fani Marvela? Zadebiutował właśnie realme GT Neo 3 150W Thor Love and Thunder Limited Edition

Są tu jacyś fani Marvela? Zadebiutował właśnie realme GT Neo 3 150W Thor Love and Thunder Limited Edition

realme w ostatnim czasie bawi się z popkulturowymi wersjami realme GT Neo 3 150W, wypuszczając najpierw edycję Naruto, potem Dragon Ball, a teraz Thor Love and Thunder.

Tak jak poprzednio, smartfon pojawia się w towarzystwie dodatków nawiązujących do produkcji. Firma podjęła współpracę z Marvel Studios, czego efektem jest właśnie ta wyjątkowa limitowana edycja. Sam smartfon pojawia się tutaj w wariancie Nitro Blue. Trochę szkoda, że i tym razem producent nie zaszalał tak jak z edycją Naruto, gdzie wszystko – od opakowania po obudowę, nawiązywało do popularnego anime.

Mimo wszystko fani boga piorunów nie powinni być rozczarowani, bo zestaw zawiera karty, naklejki, przypinkę i stylizowany kluczyk do wyciągania karty SIM – wszystko inspirowane nowym filmem Marvela. Nie zabrakło też odpowiedniej tapety i specjalnie dostosowanego pudełka.

Niestety, tak jak w przypadku wersji Naruto, nie mamy co liczyć na dostępność realme GT Neo 3 150W Thor Love and Thunder Limited Edition w Polsce. Ta edycja została wypuszczona w Indiach, gdzie kosztuje 42 999 rupii (ok. 2550 zł).