Reklama
aplikuj.pl

Realme GT Neo 3 zaskoczy nas ekstremalnie szybkim ładowaniem?

realme GT Neo 2 zbliża się do europejskiej premiery. Poznaliśmy ceny
realme GT Neo 2

28 lutego realme zaprezentuje nam swoją „najszybszą na świecie” technologię szybkiego ładowania, a także nowy smartfon realme GT Neo 3. I choć nie dostanie on tego nowego ładowania, to wedle przecieków, i tak oferowana prędkość będzie ekstremalna.

Wedle doniesień, najnowsza technologia szybkiego ładowania realme ma pozwalać na ładowanie smartfona z mocą 200 W. Wiemy to, bo do sieci trafiło zdjęcie ładowarki. Oczywiście podczas przyszłotygodniowego wydarzenia technologia ta zostanie jedynie zaprezentowana, co nie oznacza wdrożenia jej do masowej produkcji, zwłaszcza w debiutującym podczas imprezy GT Neo3.

Doniesienia wskazują jednak, że smartfon może nie będzie obsługiwać ładowania 200 W, ale i tak nie powinniśmy być zawiedzeni. Jak podaje znany leakster Digital Chat Station, realme przygotuje dla nas dwie wersje GT Neo 3. Jeden wariant z baterią 5000 mAh obsłuży ładowanie z mocą 80 W, drugi zaś z ogniwem 4500 mAh będzie można naładować z mocą aż 150 W. Jeśli przeciek okaże się prawdą, realme wysunie się na prowadzenie, jeśli chodzi o szybkie ładowanie w smartfonie. Na jego potwierdzenie musimy jednak poczekać do 28 lutego.

Źródło: TENAA

Tymczasem przyjrzyjmy się specyfikacji realme GT Neo 3, która również wyciekła do sieci

Nowy smartfon od realme ma zostać wyposażony w 6,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i wysokiej częstotliwości odświeżania obrazu. Procesor nie został sprecyzowany, więc wiemy o nim tylko tyle, że będzie to 8-rdzeniowy chipset z taktowaniem 2,85 GHz, zintegrowany z modemem 5G, z trzema wariantami pamięci wbudowanej – 128, 256 i 512 GB. Aparat do selfie ma mieć rozdzielczość 16 Mpix, a z tyłu znajdzie się potrójny system aparatów – 50 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix.

Czytaj też: Black Shark 4 Pro wkracza na światowy rynek. Znamy jego ceny

Ze względu na zbliżającą się premierę, w najbliższych dniach powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat realme GT Neo 3.