Reklama
aplikuj.pl

Realme potwierdza – GT Neo 5 dostanie wariant z wolniejszym ładowaniem

Już w czwartek zadebiutuje Realme GT Neo 5 z najszybszym na świecie ładowaniem. Dzięki nowemu zwiastunowi dowiedzieliśmy się, że urządzenie będzie dostępne w dwóch wariantach.

Gdy Realme GT Neo 5 pojawi się na rynku, z miejsca stanie się najszybciej ładującym się smartfonem na świecie, będzie bowiem obsługiwał szybkie ładowanie z mocą 240 W

Warto jednak wiedzieć, że podobnie jak w przypadku poprzedniej generacji i teraz producent wprowadzi dwa warianty różniące się pojemnością akumulatora i szybkością ładowania. Ten pierwszy, z ładowaniem 240 W dostanie ogniwo o pojemności 4600 mAh, natomiast drugi – 5000 mAh i ładowanie 150 W. Wcześniej były to jedynie nasze przypuszczenia, ale teraz potwierdzono to oficjalnie.

Czytaj też: Nowa seria POCO X5 wkracza do Polski. Nie zabrakło promocji na start

Cała reszta specyfikacji będzie natomiast identyczna w obu wariantach. To oznacza, że Realme GT Neo 5 będzie napędzany przez układ Snapdragon 8+ Gen 1 w połączeniu z 8, 12 lub 16 GB pamięci RAM i do 512 GB pamięci wbudowanej. Ekran będzie miał 6,74″ i zaoferuje rozdzielczość Full HD+ oraz częstotliwość odświeżania 120 Hz. Z przodu znajdziemy 16-megapikselowy aparat do selfie, a z tyłu potrójną konfigurację składającą się z 50-megapikselowego czujnika głównego, 8-megapikselowego aparatu ultraszerokokątnego i dodatkowego czujnika 2 Mpix.