Reklama
aplikuj.pl

Są tu jacyś fani Naruto? realme GT Neo 3 Naruto Edition z pewnością przyprawi Was o szybsze bicie serca

Są tu jacyś fani Naruto? realme GT Neo3 Naruto Edition z pewnością przyprawi Was o szybsze bicie serca

Smartfony produkowane w specjalnych edycjach nawiązujących do różnych dzieł popkultury nie są niczym nowym. Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej wyjątkowych wersji, które sprawią, że już po pierwszym spojrzeniu będziemy chcieli sięgnąć do portfela. Dla mnie realme GT Neo 3 Naruto Edition jest tego świetnym przykładem.

Specjalne edycje smartfonów cechuje dbałość o detale. Ilość dodatków czy stopień nawiązania do danego filmu, gdy czy animacji jest różny, czasem ogranicza się do gadżetów i stylizowanego etui, a czasem producenci idą na całość.

realme GT Neo 3 Naruto Edition zachwyci każdego fana anime!

W przypadku tego modelu można mówić o dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Całość zapakowana jest żabi zwój, w którym kryje się stosownie oznaczone pudełko, a w nim smartfon wraz z ładowarką i kablem (do ładowania 150W), specjalnym etui, kluczykiem w kształcie znaku Konohy do otwierania slotu na kartę SIM, a także power bank. Wszystko to w jakiś sposób nawiązuje do anime.

realme GT Neo 3 Naruto Edition utrzymany jest w typowych kolorach Naruto – czerń i pomarańcz. Są znaczki Wioski Liścia, te znalazły się nawet na specjalnie zmienionej wyspie aparatów. Zadbano też o odpowiednie tapety, a nawet animację ładowania.

Zresztą, zobaczcie sami!

Specjalna edycja realme GT Neo3 koszule w Chinach 2799 juanów, czyli około 1800 zł, za wariant 12/256 GB. Sprzedaż ruszy tam 31 maja. Niestety, raczej wątpliwe, by realme GT Neo 3 Naruto Edition doczekał się globalnej premiery…