Reklama
aplikuj.pl

Tak będzie prezentował się Realme GT3, kolejny smartfon z ładowaniem 240 W

Realme ogłosił, że wkrótce zadebiutuje Realme GT3, kolejny smartfon w ofercie producenta, który zostanie wyposażony w ekstremalnie szybkie ładowanie z mocą 240 W.

Zaledwie tydzień temu Realme zaprezentował w Chinach model GT Neo 5, którego najważniejszą cechą jest najszybsze na świecie ładowanie z mocą 240 W. Teraz producent ogłosił, że 28 lutego podczas targów MWC wprowadzi na globalny rynek Realme GT3, który także będzie obsługiwał ładowanie 240 W. Opublikowane na Twitterze zdjęcie wraz z informacją o premierze pokazuje nam urządzenie, które wygląda właściwie jak czarny wariant GT Neo 5 – mamy ten sam moduł aparatu i prostokąt LED RGB.

Czytaj też: Nadchodzi tani Galaxy S23. Samsung przywróci kultową wersję

Wydaje się więc, że to po prostu przemianowany GT Neo 5, przeznaczony na rynki międzynarodowe. To z kolei oznacza, że będzie on wyposażony w 6,74-calowy ekran AMOLED z odświeżaniem 144 Hz, Snapdragona 8+ Gen 1 z maksymalnie 16 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci wbudowanej, baterię 4600 mAh oraz 16-megapikselowy aparat do selfie i tylną konfigurację składającą się z 50-megapikselowego czujnika głównego, ultraszerokokątnego 8 Mpix i makro 2 Mpix.

Na szczęście, na potwierdzenie tych przypuszczeń nie będziemy musieli czekać długo.