Reklama

Realme może wkrótce wprowadzić na rynek tablet Realme Pad

realme Smart Bulb, realme

Realme jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się marek produkujących smartfony. ich portfolio stale powiększa się o nowe modele. Teraz wszystko wskazuje na to, że do oferty trafi również tablet – Realme Pad.

Wkrótce możemy ujrzeć Realme Pad – pierwszy tablet producenta

Firmę Realme swój sukces w branży opiera na szybkim wprowadzaniu nowych urządzeń na rynek. W tym roku do sprzedaży mają trafić dwa flagowce, z czego pierwszy – Realme GT – będzie miał Polską premierę już 15 czerwca. Tymczasem wszystko wskazuje, że Realme nie chce już ograniczać się tylko do smartfonów. W zeszłym miesiącu pojawiła się ankieta, w której firma badała preferencje użytkowników laptopów. Dodatkowo sugerowała, że pierwszy laptop Realme może trafić do sprzedaży pod koniec tego roku.

Czytaj też: iQOO Z3 5G wchodzi na rynek międzynarodowy

W tym czasie również zasugerowano pojawienie się na rynku pierwszego tableta Realme. Jeden z dyrektorów ds. marketingu Realme zapytał w tweecie, czy fanom marki podoba się nazwa „Realme Pad”. bardzo chwytliwa nie jest, ale za to prosta i łatwa do zapamiętania. Nie jest też ostateczna, więc nie ma co poświęcać temu aż tak wiele uwagi.

Czytaj też: Znamy datę polskiej premiery Realme GT. Nadchodzi nowy flagowiec!

Niestety na razie nie ma na ten temat żadnych informacji, a siostrzane marki Realme takie Oppo czy OnePlus nie mają w swojej ofercie podobnych urządzeń, więc nawet ciężko snuć jakieś spekulacje. istnieje prawdopodobieństwo, że tablet będzie działał pod kontrolą Androida, choć zawsze jest jeszcze system operacyjny Chrome.

Pozostaje nam czekać i trzymać rękę na pulsie. Być może wkrótce usłyszymy na temat Realme Pad coś więcej.