Reklama
aplikuj.pl

Zgodnie z zapowiedzią, realme przedstawia narzo 50

Zgodnie z zapowiedzią, realme przedstawia narzo 50

Seria realme narzo powiększyła się dzisiaj o kolejny model – narzo 50, który dołączy do zaprezentowanych we wrześniu ubiegłego roku narzo 50a i 50i. Przyjrzyjmy się bliżej temu nowemu smartfonowi.

Specyfikacja realme narzo 50

Dużo zaskoczeń nie ma, bo większość informacji zdradziły nam już wcześniej liczne przecieki. Narzo 50 wyposażono w 6,6-calowy ekran LCD IPS o rozdzielczości FHD+ i wysokiej, bo wynoszącej 120 Hz, częstotliwości odświeżania. W lewym górnym rogu, w okrągłym otworze, umieszczono aparat do selfie o rozdzielczości 16 Mpix. Potójna konfiguracja z tyłu składa się z jednostki głównej 50 Mpix i dwóch obiektywów do makro i pomiaru głębi po 2 Mpix każdy.

realme narzo 50 napędzany jest przez chipset MediTek Helio G96 wspomagany przez 4 lub 6 GB pamięci RAM i 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD. Nowy realme wchodzi na rynek z Androidem 11 i nakładką realme UI 2.0, jednak wkrótce otrzyma aktualizację do najnowszego androida i nakładki o numerze 3.0. Bateria ma pojemność 5000 mAh i obsługuje szybkie ładowanie z mocą 33W.

 Smartfon jest dostępny w kolorach Speed ​​Blue i Speed ​​Black, a jego cena zaczyna się od 173 dolarów.