Reklama
aplikuj.pl

Kluczowe szczegóły specyfikacji realme narzo 50 potwierdzone

Kluczowe szczegóły specyfikacji realme narzo 50 potwierdzone

Już 24 lutego realme zaprezentuje nam kolejny model z serii narzo – realme narzo 50 . Jeszcze przed premierą możemy przyjrzeć się temu modelowi na oficjalnych grafikach, a dzięki liście FCC znamy kluczowe elementy jego specyfikacji.

Co zaoferuje realme narzo 50?

Kolorowe i przyciągające wzrok grafiki udostępnione przez realme potwierdzają nam kilka istotnych szczegółów na temat narzo 50. Wiemy więc, że smartfon zostanie wyposażony w wyświetlacz o wysokiej, bo wynoszącej 120 Hz, częstotliwości odświeżania. Jego sercem będzie natomiast chipset MediaTek Helio G96. By zapewnić odpowiednią ilość energii umieszczono w tym modelu baterię o pojemności 5000 mAh, obsługującą szybkie ładowanie z mocą 33W. To tyle jeśli chodzi o oficjalne informacje.

Przecieki, zwłaszcza FCC, daje nam nieco więcej, choć nadal nie można mówić o pełnej specyfikacji realme narzo 50. Wiemy więc, że wyświetlacz LCD będzie miał przekątną 6,6 cala o rozdzielczości FHD+. Procesor wspierany będzie przez  4 GB lub 6 GB pamięci RAM LPDDR4x i 64 GB lub 128 GB pamięci UFS 2.1. Aparat do selfie, umieszczony w okrągłym otworze w lewym górnym rogu ekranu będzie miał rozdzielczość 16 Mpix, zaś z tyłu znajdzie się potrójna konfiguracja z jednostką główną 50 Mpix, obiektywem makro 2 Mpix i czujnikiem mono 2 Mpix.