WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

realme Q2 będzie smartfonem ze skórzaną obudową

realme szykuje się do premiery nowego smartfonu. Model Q2 będzie wyróżniać się nietypową obudową. To już kolejne podejście na rynku smartfonów do urządzenia z tylnym panelem pokrytym skórą.

Smartfony ze skórzanym tyłem to efektowne urządzenia

Na rynku było już kilka prób stworzenia smartfonu ze skórzanym tylnym panelem. Był wśród nich m.in. LG G4, Huawei Y5 oraz P20. Każdy z nich robił bardzo duże wrażenie. Skóra na smartfonach wygląda bardzo efektowne. Ale niekoniecznie jest praktyczna, co pokazał wspomniany LG G4, w którym skóra po pewnym czasie zaczynała się niszczyć.

Nie zraża to jednak relame i model Q2 zaoferuje właśnie skórzane wykończenie tylnego panelu.

Specyfikacja realme Q2

realme Q2, obok drogiego wykończenia, zaoferuje solidną specyfikację. Z dotychczasowych informacji wiemy o ekranie LCD o przekątnej 6,5 cala i rozdzielczości FullHD+ oraz układzie MediaTek Dimensity 1000+ z modemem 5G. Główny aparat będzie potrójny – 48, 8 i 2 Mpix, a całość będzie zasilana akumulatorem o pojemności 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania. Zapewne o mocy 65W.

Obok realme Q2, 13 października w Chinach zostanie też zaprezentowany wariant Q2 Pro z dodatkowym aparatem – 48, 8, 2 i 2 Mpix, 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News