Reklama
aplikuj.pl

Kiedy zadebiutuje nowy flagowy smartwatch realme Watch 3 Pro?

realme Watch

Jak doskonale wiemy, podczas zorganizowanego 18 sierpnia wydarzenia, realme pokazało jedynie smartfon realme 9i 5G i nowe słuchawki. Choć spodziewaliśmy się również premiery smartwatcha realme Watch 3 Pro, ta nie nastąpiła. Na szczęście wiemy, kiedy się odbędzie.

Premiera realme Watch 3 Pro zapowiedziana

realme w końcu uchyliło rąbka tajemnicy na temat premiery swojego najnowszego flagowego zegarka. Długo wyczekiwane urządzenie zadebiutuje już za kilka dni, bo 6 września, o czym firma poinformowała za pośrednictwem swojego Twittera.

Jeśli chodzi o specyfikację, tutaj jak zwykle oficjalnych konkretów nie ma, ale realme kilkukrotnie podsuwało wzmianki o większym wyświetlaczu czy cieńszej obudowie. Wiemy również, że realme Watch 3 Pro dostanie jeden fizyczny przycisk z boku, a na obudowie znajdzie się niewielki otwór, w którym prawdopodobnie zostanie umieszczony mikrofon służący też jako głośnik.

Przecieki z kolei ujawniły, że na pokładzie urządzenie znajdzie się obsługa pozycjonowanie GPS, większa bateria, a ekran LCD zostanie zastąpiony przez OLED.