Stan techniczny Red Dead Online Beta nie powala. Gra jest pełna błędów uniemożliwiających rozgrywkę.

Red Dead Online to jeden z najbardziej oczekiwanych w ostatnim czasie trybów sieciowych gry. Beta wystartowała dla osób posiadających wersję Ultimate Red Dead Redempion 2 i… nie jest dobrze. Gra potrafi czasem zachowywać się jak Fallout 76. Pierwszy problem pojawia się już na starcie gry! A dokładniej, tuż przed tym jak chcemy w ogolę zacząć zabawę! Okazuje się, że ze gracze, którzy powinni mieć dostęp do bety wciąż widzą napis „Dostępne wkrótce”. Specjalnie zapłacić więcej i nie móc grać? Auć.

Co jeszcze sprawia problemy? Gracze informują o zrywającym połączeniu oraz wielu błędach uniemożliwiających rozgrywkę. Tytuł potrafi zaciąć się nawet podczas scenek przerywnikowych, co zostało uwieczniono przez jednego z graczy.

To beta testy trybu – wiadomo. Ilość błędów nie powinna dziwić, choć osoby przyzwyczajone do jakości gier Rockstara na pewno zaskoczyły się, jak w marnym stanie jest tryb sieciowy gry. Pamiętając jednak start GTA Online możemy być spokojni. Rockstar powinien uporać się z błędami do premiery pełnej wersji.

Czytaj też: Nowe studio Tactical Adventures tworzy najbardziej złożone RPG w historii

Źródło: venturebeat.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej