WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Red Dead Redemption 2 na słabym PC o specyfikacji lodówki

Red Dead Redemption 2 na słabym PC o specyfikacji lodówki

Jak wyglądałaby gra Rockstara gdy zejść poniżej dopuszczanych przez grę ustawień niskich? Wyjaśnia to dla nas LowSpecGamer.

Granie na PC ma swoje ogromne plusy. Jak np. to, że nawet jeśli nasz komputer nie spełnia wymagań sprzętowych, to i tak można pogrzebać w plikach gry i sprawić, że tytuł stanie się płynny. Z tego miejsca przy okazji pozdrawiam mojego kolegę grającego w trybie okienkowym w Red Dead Redemption 2 na PC.

Jak wyglądałoby Red Dead Redemption 2 na jeszcze niższych ustawieniach graficznych? Nie, nie jak na konsolach, żartownisie. Na takie pytanie najczęściej odpowiada kanał YouTube LowSpecGamer, który pokazuje właśnie w jaki sposób zmusić grę do pogorszenia jej oprawy, aby grać na bardzo słabym sprzęcie. Materiały tam prezentowane oglądałbym chyba nawet posiadając nowoczesny i mocny sprzęt – bo efekty zmian są czasem komiczne i warto je zobaczyć.

LowSpecGamer poszedł w tym przypadku na całość i postanowił, że zmniejszy w grafice co się tylko da. Efekt jest taki, że mam wrażenie, iż współczesne telefony uruchomiłyby ten tytuł w lepszej oprawie wizualnej. Ale jeśli chcecie zagrać, a musicie zmienić kilka ustawień na jeszcze niższe – dajcie szansę materiałowi wideo.

ŹRÓDŁO: kotaku