Reklama
aplikuj.pl

Już wiemy, kiedy gamingowy Red Magic 8 Pro zawita do Polski

Pod koniec 2022 roku w Chinach zadebiutowała kolejna gamingowe bestia – Red Magic 8 Pro. Od tego czasu minęło zaledwie kilka tygodniu, ale już dowiedzieliśmy się, kiedy ten model zadebiutuje na globalnym rynku.

Na globalną premierę Red Magic 8 Pro nie będziemy musieli długo czekać

Dowiedzieliśmy się właśnie, że nowe gamingowe smartfony już 2 lutego zaliczą swój debiut poza Chinami. Na szczęście, poznaliśmy też szczegóły ich dostępności i pośród kilkunastu europejskich państw znalazła się także Polska. Na naszym rynku dostępne będą dwie wersje Red Magic Pro – Matte i Void. Ta pierwsza dostępna będzie w wariancie 12/256 Gb, natomiast druga – 16/512 GB. Jeśli chodzi o ceny, tutaj mamy kolejno 650 i 750 euro.

Z kilku najistotniejszych szczegółów specyfikacji warto wspomnieć, że smartfon wyposażony jest w układ Snapdragon 8 Gen 2, a na pokładzie znalazł się nowy system chłodzenia i ulepszony wentylator, które mają odpowiadać za utrzymanie odpowiedniej temperatury urządzenia nawet pod dużym obciążeniem. Ekran Red Magic 8 Pro ma 6,8″, rozdzielczość 1116 x 2480 pikseli i odświeżanie 120 Hz oraz częstotliwość próbkowania dotyku na poziomie 960 Hz.