Reklama
aplikuj.pl

Red Notice – pomimo przerwy w pracach dostajemy nowe zdjęcia z planu

Red Notice zdjęcia z planu, Red Notice Ryan Reynolds, Red Notice premiera, Red Notice obsada

Choć nadal Netflix nie może wrócić na plan Red Notice, to stara się, byśmy o filmie nie zapomnieli. Zobaczcie nowe zdjęcia zza kulis, które na swoim Instagramie prezentuje Ryan Reynolds.

Czytaj też: Znamy nazwisko reżysera kolejnych Gwiezdnych Wojen!

Film akcji z Dwaynem Johnsonem w roli głównej skupi się na agencie Interpolu, który będzie musiał schwytać złodziejkę dzieł sztuki, która jednak do tej pory pozostawała nieuchwytna. W roli agenta zobaczymy The Rocka, zaś Gal Gadot wcieli się w nieuchwytną kryminalistkę. Do kompletu Netflix dodaje Ryana Reynoldsa w roli najlepszego na świecie oszusta.

Sporo scen nakręcono w Atlancie, ale reszta zdjęć miała się odbyć we Włoszech. Niestety panująca tam epidemia koronawirusa pokrzyżowała planu streamingowemu gigantowi. Zdjęcia zostały odwołane w połowie marca i nadal nie wiadomo, kiedy ekipa będzie mogła wrócić na plan. Dzięki Reynoldsowi wiemy tylko, że nakręcono połowę materiału, więc przed ekipą jeszcze wiele pracy.

Red Notice ma pojawić się na Netflixie w 2021 roku. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Marshall Thurber.

Netflix bardzo długo walczył o prawa do filmu i szkoda, że ostatecznie musiał przerwać pracę z powodu koronawirusa. Platforma liczy, że Red Notice będzie kolejnym gorącym hitem, którym będą mogli przyciągnąć więcej widzów. Maja nadzieję, że film osiągnie podobny sukces, co bijący rekordy Tyler Rake: Ocalenie z Chrisem Hemsworthem. My z kolei mamy nadzieję, że gwiazdorska obsada to nie jedyne, co Red Notice będzie miało do zaoferowania.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News