Reklama
aplikuj.pl

Red Notice – produkcja Netflixa ofiarą koronawirusa

Netflix, Marshall Thurber, Gal Gadot, Dwayne Johnson, Red Notice, Ryan Reynolds

Netflix długo walczył o prawa do Red Notice i choć ostatecznie nabył prawa do zrealizowania filmu, to plany platformie może pokrzyżować koronawirus.

Film akcji z Dwaynem Johnsonem w roli głównej skupi się na agencie Interpolu, który będzie musiał schwytać złodziejkę dzieł sztuki, która jednak do tej pory pozostawała nieuchwytna. W roli agenta zobaczymy The Rocka, zaś Gal Gadot wcieli się w nieuchwytną kryminalistkę. Do kompletu Netflix dodaje Ryana Reynoldsa w roli najlepszego na świecie oszusta.

Większość scen nakręcono w Atlancie, ale reszta zdjęć miała się odbyć we Włoszech. Niestety panująca tam epidemia koronawirusa pokrzyżowała planu streamingowemu gigantowi. Zdjęcia zostały odwołane, a Netflix jest na etapie szukania nowego miejsca, w którym można byłoby nakręcić resztę filmu.

We Włoszech miały również odbyć się prace nad Mission: Impossible 7, ale z obawy o zdrowie i bezpieczeństwo ekipy studio Paramount postanowiło opóźnić prace. Z podobnych powodów CBS przesunęło w czasie produkcję programu The Amazing Race. Na razie nie wiadomo jak na premierę Red Notice wpłynie związane z koronawirusem opóźnienie. Musimy poczekać na jakieś dokładniejsze informacje.

Red Notice ma pojawić się na Netflixie w 2021 roku. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Marshall Thurber.