Reklama
aplikuj.pl

Redfall to nie Left 4 Dead. Poprawne porównanie może Was zaskoczyć

redfall

Jak będzie się grało w Redfall? Deweloperzy gry porównali tytuł do innych produkcji z przeszłości i zdecydowanie zaskoczyli. To nie jest coś czego się spodziewacie.

Redfall jak ukraiński Ubisoft?

Redfall posiada wszystko, co charakteryzuje kooperacyjnego, fabularnego FPS-a, a także to, czego po studiu Arkane mogą spodziewać się jego fani. Otwarty świat pełen tajemnic, różnorodni bohaterowie do wyboru, strategiczna walka, która zapewni ci dreszczyk emocji, szczegółowo zaprojektowane lokacje, złożona opowieść, która poprowadzi cię przez świat gry, szeroki arsenał broni… i wampiry.

Czytaj też: Czyśćcie swoje PlayStation. Szczególnie jeśli palicie

Na szczęście nie musimy im stawiać czoła samotnie. Redfall umożliwia grę wraz z trzema przyjaciółmi, pozwalając graczom wybierać wielu bohaterów z różnorodnymi umiejętnościami. Nie znaczy to jednak, że ekipa z Arkane Austin zapomniała o swoich korzeniach. Arkane zawsze było znane z tworzenia opartych na narracji kampanii dla jednego gracza, które zapewniają niespotykany poziom swobody działania, a Redfall kontynuuje tę tradycję.

Rozgrywka jednoosobowa i wieloosobowa będzie się jednak od siebie różnić. Niektórzy gracze porównywali Redfall do Left 4 Dead, ale to nie będzie tego typu gra. Grając z innymi, możemy spodziewać się zabawy w stylu Diablo lub Borderlands. Włączając grę w wersji dla jednego gracza powinniśmy nastawić się na coś przypominającego Far Cry 2 lub serię Stalker! W grze co prawda nie znajdziemy pojazdów, a świat będzie mniejszy niż w wspomnianych tytułach, ale autorzy uważają, że podczas rozgrywki odczujemy ducha wspomnianych gier.