Reklama
aplikuj.pl

Są tu fani Harry’ego Pottera? Redmi wypuściło specjalną edycję Redmi Buds 4

Kilka dni temu Xiaomi zaprezentowało model Redmi Note 12 Turbo, który dostępny był też w wersji inspirowanej Harrym Potterem. Teraz pojawiają się też słuchawki Redmi Buds 4 w edycji idealnie pasującej do tego smartfona.

Jak zwykle w przypadku edycji specjalnych, sama specyfikacja nie różni się od standardowej wersji urządzenia. Pokrótce więc przypomnimy, że słuchawki zapewniają 6 godzin nieprzerwanego odtwarzania na jednym ładowaniu i 30 godzin z etui do ładowania. Są wodoodporne, pyłoszczelne i są idealnym wyborem dla fanów gier, bo oferują bardzo niskie opóźnienie 59 ms dzięki najnowszej łączności Bluetooth 5.2. 

Jeśli chodzi o sam zestaw, Producent dostosował praktycznie każdy element słuchawek, bo czarne etui zostało ozdobione złotym herbem Hogwartu, na każdej ze słuchawek znalazła się też złota błyskawica, nawiązująca do blizny Harry’ego Pottera. Etui dostało też złote wnętrze i specjalny ochronny pokrowiec ze złotym zniczem, w różne emblematy nawiązujące do serii o młodym czarodzieju. W zestawie znalazły się też naklejki, wymienne gumki do słuchawek, kabel ładujący, instrukcja obsługi, a wszystko to zamknięte zostaje w pięknym pudełku.

Cena Redmi Buds 4 w edycji Harry Potter została ustalona na 99,99 dolarów. Ale są one dostępne tylko w Giztop i to w ograniczonej ilości.