WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Redmi nawiązuje partnerstwo z Marvelem

Redmi ogłosiło właśnie partnerstwo z Marvelem. Ma to na celu promocję między innymi nadchodzącego filmu Avengers: Endgame. 

Firma wskazuje, że jest jedynym mobilnym partnerem dla serii Avengers. Nie trafi więc na rynek żaden inny model smartfona z oficjalnym wsparciem producenta filmów. Co więcej, tylko Redmi wyda specjalną edycją smartfona, która będzie oparta na nadchodzącym filmie.

Najprawdopodobniej będzie to model Redmi Note 7 Pro, który zostanie odpowiednio przerobiony. Jest to najmocniejszy sprzęt w ofercie producenta i idealnie pasowałby on do filmu. Rok temu podobną współpracę z Marelem miał OnePlus co zaowocowało specjalnym modelem OnePlus 6 z niestandardową szklaną obudową oraz Gorilla Glass 5.

Czytaj też: Oppo patentuje smartfon z dwoma przednimi aparatami

Podobne oczekiwania może mieć więc w stosunku do Redmi. Note 7 Pro nie trafi na rynek globalny, ale wersja Avengers powinna być już szerzej dostępna. Możliwe, że od początku był taki plan Redmi dlatego też wstrzymał globalną sprzedaż smartfona.

Więcej zobaczymy już wkrótce. Pod koniec kwietnia będzie miał premierę film i z pewnością do tego czasu będziemy już wiedzieli, czego oczekiwać po tej konstrukcji. Osobiście nie mogę sie jej doczekać – liczę, że Redmi czymś nas zaskoczy.

Czytaj też: Druga aktualizacja Galaxy S8 w ciągu dwóch tygodni

Źródło: Gizchina