Reklama

Redmi Note 10 dostanie potężny aparat

Na początku marca Xiaomi pokaże smartfony Redmi Note 10. Wygląda na to, że kolejna seria smartfonów wzbogaci się o mocny aparat fotograficzny.

Redmi Note 10 z aparatem 108 Mpix

Rąbka tajemnicy przed premierą smartfonów Redmi Note 10 ujawnia indyjski oddział marki. Urządzenia zadebiutują 10 marca, a ich flagową funkcją powinien być aparat o rozdzielczości 108 Mpix. Zapewne ten sam, który znamy z innych smartfonów Xiaomi.

Czytaj też: Test Redmi Note 9T – najtańszy smartfon Xiaomi z 5G

Nie wiadomą pozostają pozostałe aparaty. Remi Note 10 to smartfon ze średniej półki, więc zapewne cały zestaw nie będzie zbyt okazały. Obok potężnego aparatu głównego zapewne dostaniemy podstawowy aparat szerokokątny i jakąś prostą zabawkę do zdjęć makro. W najlepszym wypadku. Inaczej cena smartfonu mogłaby niebezpiecznie pojść w górę.

Czy na pewno mamy się czym zachwycać?

Musimy w tym wszystkim pamiętać, że Redmi Note 9 Pro też oferował aparat o rozdzielczości 108 Mpix. Możecie zapytać – jak to? Skoro na polskim rynku ma on aparat 64 Mpix? No właśnie, słowo klucz – na polskim rynku.

Czytaj też: Klienci Plusa kochają 5G

Chiński wariant Redmi Note 9 Pro 5G ma aparat główny o rozdzielczości 108 Mpix. Nie powinniśmy więc być zdziwieni, że kiedy już Redmi Note 10 trafi do Polski, a tego raczej możemy być pewni, to może nie oferować aż tak dobrego aparatu. A jak będzie, czas pokaże.