Znamy datę premiery Redmi Note 10. A co ze specyfikacją?

Znamy datę premiery Redmi Note 10. A co ze specyfikacją?

Xiaomi ogłosiło dzisiaj datę premiery nowego flagowca Redmi Note 10. Przy okazji przecieki ujawniły specyfikację tego smartfona.

Premiera Redmi Note 10 już 4 marca!

Już za kilka dni Xiaomi oficjalnie zaprezentuje nowy flagowiec – Redmi Note 10. Premiera online została zaplanowana na 4 marca o 13:00. Wtedy też poznamy konkretne informacje na jego temat, a tymczasem skupmy się na tym, co wiemy z przecieków. A tych w sieci jest naprawdę sporo. Nie brakuje również zdjęć.

Redmi 10 Note będzie napędzał Qualcomm Snapdragon 678 podkręcony do 2,2 GHz. W środku znajdziemy 8GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, choć mówi się o kilku wariantach. Bateria ma mieć pojemność 5000 mAh czyli nieco mniejszą niż oferował Redmi Note 9 (5020 mAh). Będzie jednak zapewnione szybkie ładowanie 33W.

Wyświetlacz SUPER AMOLED będzie miał przekątną 6,43 cala. Mówi się o odświeżaniu na poziomie 120 Hz. W górnej części znajdzie się apart do selfie. Z tyłu aparaty będą cztery, główny ma mieć 48 MP, będzie też obiektyw szerokokątny, czujnik głębi i obiektyw Super-Macro 5MP. Nie zabraknie również modemu 5G.