Reklama
aplikuj.pl

Redmi Note 12 Pro+ z aparatem 200 Mpix już niedługo opuści Chiny

Zaprezentowana niedawno w Chinach seria Redmi Note 12 zmierza na światowy rynek. Xiaomi ogłosiło właśnie datę premiery, reklamując ją tym najpotężniejszym modelem z aparatem 200 Mpix.

Redmi Note 12 Pro+ jest drugim smartfonem z tak potężnym aparatem, jaki Xiaomi ma w swoim portfolio. Pierwszym jest Xiaomi 12T Pro, który w Polsce dostępny jest już od jakiegoś czasu. Sama seria Note 12, która debiutowała w Chinach całkiem niedawno, zmierza już na rynek indyjski i choć producent nie potwierdził jeszcze, które dokładnie modele wprowadzi, to przynajmniej wiemy, że wśród nich znajdzie się ten z aparatem 200 Mpix.

Osobiście chciałabym zobaczyć jeszcze wersję Discovery, którą wyposażono w ładowanie 210 W, jednak coś czuję, że akurat ten wariant Note 12 Pro+ zostanie w Państwie Środka, choć niewykluczone, że w końcu też trafi do światowej dystrybucji, ale już pod inną nazwą. To Xiaomi, po tej firmie można się czegoś takiego spodziewać.

Tymczasem wiemy już, że indyjska premiera serii Redmi Note 12 została zaplanowana na 5 stycznia, jest to więc pierwszy krok do globalnej dostępności tych urządzeń. Można się spodziewać, że urządzenia dotrą też do Polski i powinno się to stać w I kwartale przyszłego roku.