Reklama
aplikuj.pl

Jeszcze jeden Redmi Note 12? Czemu nie!

Biorąc pod uwagę ilość modeli, jakie Xiaomi wypuściło w ramach serii Redmi Note 11, spodziewamy się, że linia Redmi Note 12 również będzie mocno rozbudowana. Na razie nowa generacja składa się z pięciu modeli, ale wygląda na to, że już wkrótce dołączy do nich kolejny.

Xiaomi szykuje Redmi Note 12 Turbo

Model z dopiskiem Turbo stał się bohaterem nowego przecieku, który dostarczył znany leaker Kacper Skrzypek. Według niego urządzenie o nazwie Redmi Note 12 Turbo (nie, to nie to samo co Redmi Note 12 Pro Speed) wyposażone będzie w układ od Qualcomma i działać będzie pod kontrolą Androida 13 z nakładką MIUI 14.

Po nazwie można z kolei wnioskować, że smartfon będzie cechował się wyjątkowo szybkim ładowaniem. To oczywiście jedynie spekulacje, ale możliwe, że Xiaomi postawi na technologię szybszą niż 67 W dostępne w Note 12 Pro Speed. Urządzenie powinno zadebiutować niedługo (mało konkretne, wiemy), więc w najbliższych dniach powinniśmy usłyszeć na jego temat coś więcej.

Redmi Note 12 Pro

Tymczasem wydaje się, że Xiaomi dopiero rozkręca się z serią Note 12, choć podczas indyjskiej premiery producent zapowiedział, że nowa generacja nie będzie aż tak „zagracona”, jak poprzednia, choć trudno powiedzieć, czy dotyczy to tylko rynku indyjskiego, czy może globalnego.