Reklama
aplikuj.pl

Seria Redmi Note 12 wkrótce powiększy się o kolejny model

Redmi Note 12

Nowy przeciek wskazuje, że seria Redmi Note 12 zyska wkrótce nowego członka. Model ma nosić nazwę Note 12 Turbo i najpierw pojawi się w Chinach, a na globalny rynek wejdzie jako urządzenie POCO.

Pojawiają się przecieki na temat Redmi Note 12 Turbo

Biorąc pod uwagę liczbę modeli w serii Note 11, nie dziwimy się, że Xiaomi szykuje kolejne smartfony Note 12. Firma co prawda zapowiadała, że w tym roku podejdzie do tego na spokojnie, ale i tak nie spodziewamy się, że na kilku urządzeniach się skończy. Oczywiście nie ma też pewności, że przeciek jest prawdziwy, dlatego radzimy podejść do niego z dystansem.

Plotka wspomina jednak, że rzekomy Redmi Note 12 Turbo będzie wyposażony w 6,67-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości FHD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Zupełną nowością dla tej serii ma być czytnik linii papilarnych umieszczony w wyświetlaczu, a także układ Snapdragon 7 Gen 2.

Przeciek ujawnia ponadto, że tylna konfiguracja aparatów obejmuje jednostkę główną 50 Mpix, obiektyw ultraszerokokątny 8 Mpix, a także trzeci aparat, którym prawdopodobnie będzie 2-megapikselowy czujnik, tak samo, jak w Note 12 Pro. Za zasilanie odpowie natomiast akumulator 5500 mAh z szybkim ładowaniem 67 W.

Jeśli doniesienia są prawdziwe, to w najbliższym czasie powinniśmy usłyszeć na ten temat coś więcej.