Reklama
aplikuj.pl

Redmi Smart Band 2 zmierza na europejski rynek. W jakiej cenie?

Już wkrótce na naszym kontynencie zadebiutuje kolejna inteligentna opaska. Redmi Smart Band 2 miał swoją premierę w Chinach pod koniec ubiegłego roku, więc czas najwyższy na globalną dystrybucję. Tylko czy warto czekać?

Opaska Redmi Smart Band 2 została wyposażona w 1,47-calowy wyświetlacz TFT z zagęszczeniem pikseli na poziomie 247 ppi. Choć producent powiększył ekran aż o 76% w stosunku do poprzednika, to dzięki wymiarom (9,99 mm grubości i 14,9 g wagi) nie jest to zbytnio odczuwalne. Użytkownik ma wiele opcji personalizacji, bo producent daje do wyboru aż 6 różnokolorowych silikonowych opasek i 100 tarcz zegara.

Do dyspozycji jest aż 30 trybów sportowych, a także czujniki śledzenia stanu zdrowia, które pozwalają na monitorowanie pulsu, jakości snu i poziomu natlenienia krwi. Redmi Smart Band 2 jest urządzeniem, z którego można korzystać nawet w złych warunkach – producent zadbał o wodoodporność 5 ATM. Warto też wspomnieć, że wedle specyfikacji, akumulator wystarcza na pracę przez maksymalnie 14 dni na jednym ładowaniu.

W jakiej cenie Redmi Smart Band 2 pojawi się w Europie? Wedle przecieku, który udostępnił leaker Sudhanshu Ambhore za opaskę trzeba będzie zapłacić 34,99 euro, czyli około 165 zł.