Reklama
aplikuj.pl

Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 2 Lite i słuchawki Redmi Buds 3 Lite debiutują Polsce. Jest też promocja na start

Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 2 Lite i słuchawki Redmi Buds 3 Lite debiutują Polsce. Jest też promocja na start

Xiaomi wprowadziło dziś na polski rynek kolejne urządzenia. Wśród nich znalazł się smartwatch Xiaomi Redmi Watch 2 Lite i słuchawki Redmi Buds 3 Lite. Typowo dla siebie, firma przygotowała również atrakcyjną promocję na start.

Nowe premiery Xiaomi – smartwatch Xiaomi Redmi Watch 2 Lite i słuchawki Redmi Buds 3 Lite

Redmi Watch 2 Lite to zegarek z wyświetlaczem TFT o przekątnej 1,55 cala i rozdzielczości 320×360 pikseli. Ma wymiary 41,2×35,3×10,7 mm i waży 35 gramów. Bateria o pojemności 262 mAh pozwala nawet na 10 dni pracy na jednym ładowaniu, gdy korzystamy z urządzenia w typowy sposób, albo 5 dni, gdy urządzenie jest mocno wykorzystywane. Jeśli natomiast korzystamy z trybów sportowych ze śledzeniem pozycji, ten czas skraca się do 14 godzin. Trybów sportowych jest aż 100, do tego zegarek oferuje nam pomiar tętna, snu, stresu czy SpO2. Na pokładzie znalazł się też żyroskop, kompas elektroniczny, akcelerometr, PS, Glonass, Galileo i BeiDou. 

W regularnej cenie za Redmi Watch 2 Lite zapłacimy 339 zł, jednak jeśli zdecydujemy się na zakup w dniach 27 stycznia – 3 lutego, możemy liczyć na obniżkę ceny do 299 zł.

Kolejnym wartym uwagi urządzeniem są słuchawki Redmi Buds 3 Lite oferujące funkcję aktywnej redukcji szumów podczas połączeń głosowych. Umieszczone w dedykowanym etui słuchawki są bardzo lekkie, ważą bowiem 4,2 grama każda, są też odporne na pył i wodę zgodnie ze standardem IP454. Wraz z etui ładującym słuchawki mogą działać łącznie przez 18 h, zaś po pojedynczym ładowaniu przez 5h.

Cena regularna Redmi Buds 3 Lite wynosi 129 zł, ale i tutaj mamy możliwość skorzystania z promocji. Kupując te słuchawki w dniach 27 stycznia – 3 lutego zapłacimy za nie 99 zł.