Reklama
aplikuj.pl

Życie na Regis III. Na polskie The Invincible warto czekać!

the invincible

The Invincible zapowiada się na najlepszy „symulator chodzenia” od lat. Polacy każdym materiałem intrygują graczy i ciężko nie być zachwyconym z pracy Starward Industries.

The Invincible od Lema

The Invincible to fabularna przygoda z gatunku hard sci-fi na motywach powieści Stanisława Lema, w której potęgę ludzkości neguje tajemniczy fenomen. Wkrótce odkryjemy tajemnice Regis III jako poszukująca załogi astrobiolog Yasna i dokonamy wyborów, będąc częścią atompunkowej historii pisanej przez naukę.

Czytaj też: Trofea The Callisto Protocol wyciekły. Dacie radę?

Co czekać będzie na gracza The Invincible? Cóż, choć różne cytowane dziś wypowiedzi Stanisława Lema zdają się wskazywać na to, że nie dopuszczał on myśli o podróży kobiet w kosmos, to jednak polscy deweloperzy nie zamierzają się ograniczać do oryginalnej twórczości, o którą oparte jest The Invincible, czyli powieść Niezwyciężony z 1964 roku (gra pokaże wydarzenia dziejące się po powieści).

Jesteś wykwalifikowaną, wyjątkowo bystrą i subtelnie ironiczną astrobiolożką Yasną. Wplątana w kosmiczny wyścig osiągnięć, trafiasz na niezbadaną planetę Regis III. Twoja eksploracyjna wyprawa szybko zamienia się w poszukiwanie zaginionej załogi. Ruszasz jej tropem z pełną świadomością, że w każdej chwili sama możesz znaleźć się w potrzasku.

Korzystając ze wsparcia swojego Astrogatora, odkrywaj wymykające się ludzkiemu rozumowi zjawiska. Weź udział w kosmiczno-filozoficznej przygodzie, rozgrywanej w budzącym dreszcz i zachwyt atompunkowym otoczeniu.

Zmierz się z niespotykanym dotąd zagrożeniem, konsekwencjami ambicji ludzkości oraz personalnymi uprzedzeniami. Dokonuj wyborów, podążaj za tajemnicą… i nie zapominaj, że nie można lekceważyć geniuszu ewolucji.

Zanurz się w atompunkowej rzeczywistości, korzystając z analogowych narzędzi, takich jak detektor i telemetr. Podróżuj retro-futurystycznym łazikiem i wchodź w interakcje ze światem za pomocą manualnej maszynerii.

Regis III z The Invincible bezpieczny?

Najnowszy materiał deweloperski z The Invincible skupia się na prezentacji głównego miejsca akcji – planety Regis III. Choć początkowo może zdawać się, że lokacja jest bezpieczna, a życie na niej nie występuje, to jednak prawda może nas zaskoczyć.

Czytaj też: Ubisoft na Steam już oficjalnie. Firma sprowadza gry do Valve

Są takie miejsca jak Regis III, niegotowe na nas i na spotkanie z którymi my także nie jesteśmy gotowi. Jednak nasz statek nieuchronnie zbliża się do celu, by nasze dzieje i losy przecięły się w martwym punkcie.