Reklama
aplikuj.pl

Rendery Galaxy A54 i Galaxy A34 wyciekają przed premierą

Już za tydzień, bo 18 stycznia, Samsung wprowadzi na rynek nowy model z serii A. Spodziewamy się, że będzie nim Galaxy A54, choć nie można wykluczyć, że zamiast niego pojawi się Galaxy A34 lub też, że producent zdecyduje się wprowadzić na rynek oba modele.

O dwóch nowych smartfonach Galaxy A słyszymy już od dawna, więc ich styczniowa premiera nie byłaby żadnym zaskoczeniem, zwłaszcza że niedawno Samsung potwierdził, że już 18 stycznia pokaże nowy model z tej serii. Który? Tego nie wiadomo. Wiadomo jednak, jak mają wyglądać Galaxy A54 i Galaxy A34, bo do sieci trafiły właśnie rendery i choć pokazują tylko wygląd przedniego panelu, to tył ujawniono nam już wcześniej (przynajmniej w przypadku A54).

Oba urządzenia będą miały płaskie ekrany ze stosunkowo cienkimi ramkami, jednak odróżniać się będą od siebie umiejscowieniem aparatu do selfie. W Galaxy A34 znajdzie się on we wcięciu w kształcie kropli wody, natomiast w A54 – w okrągłym otworze.

Co do specyfikacji, Galaxy A34 ma być wyposażony w 6,5-calowy panel AMOLED o rozdzielczości FHD+ i częstotliwości odświeżania 90 Hz. W przypadku Galaxy A54 będzie to 6,6-calowy ekran AMOLED z odświeżaniem 120 Hz i rozdzielczością FHD+. Za napędzanie tych modeli odpowiedzą odpowiednio układy Exynos 1280 i Exynos 1380.

Render Samsunga Galaxy A54

Galaxy A34 zasilany będzie akumulatorem 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 25 W, natomiast ogniwo w Galaxy A54 będzie tylko nieznacznie większe, bo ma mieć pojemność 5100 mAh. Z dodatkowych informacji przecieki ujawniły, że oba smartfony cechować się będą opornością na wodę i kurz zgodnie z normą IP67.