Reklama
aplikuj.pl

Rendery Motoroli Edge 30 Pro potwierdzają, że to globalna wersja Edge X30

Rendery Motoroli Edge 30 Pro potwierdzają, że to globalna wersja Edge X30

Motorola Edge X30 została wprowadzona w Chinach w grudniu ubiegłego roku jako pierwszy smartfon napędzany Snapdragonem 8 Gen 1. Teraz pozostaje nam czekać na jego globalną premierę, a wszystko wskazuje na to, że model wejdzie na światowy rynek pod nazwą Edge 30 Pro.

Edge 30 pro pozuje na renderach

Ta informacja nie jest dla nas żadną nowością, bo mówi się o tym już od dłuższego czasu. Warto jednak pamiętać, że jak to często bywa, producent może wprowadzić kilka zmian w globalnym wariancie urządzenia. Na to też wskazują rendery, które dostarczył nam serwis 91mobiles. Widzimy na nim taką samą konstrukcję, jaką poznaliśmy podczas premiery Edge X30, ale z drobnymi zmianami. Wydaje się, że Motorola zmieni umiejscowienie czytnika linii papilarnych z boku pod ekran, także logo zostało nieco przesunięte.

Czytaj też: Galaxy A53 5G znów pojawia się w przeciekach, a Samsung nadal nie spieszy się z premierą

Źródło: 91mobiles

Pojawiły się przypuszczenia, że pojawią się dwa warianty Edge 30 Pro, ale raczej nie powinniśmy się spodziewać, że wśród nich znajdzie się ten, oznaczony jako Special Edition. Dla przypomnienia, jest to jeden z wariantów Edge X30, w którym Motorola umieściła aparat do selfie pod ekranem. Dodatkowo rendery wskazują, że pojawią się nowe warianty kolorystyczne. Do sprzedaży w Chinach weszły telefony w kolorze czarnym i białym, podczas gdy na renderach widzimy modele szare i niebieskie.

Źródło: 91mobiles

Warto też wspomnieć, że zgodnie z nowymi doniesieniami, globalna premiera Edge X30 zaplanowana jest na ten miesiąc. Jeśli to prawda, to w najbliższych dniach powinno pojawić się więcej informacji na temat Edge 30 Pro.