Reklama
aplikuj.pl

Resident Evil 4 przestanie Wam mrugać w oczy na PlayStation 5

resident evil 4

Resident Evil 4 Remake posiadał nietypowy błąd na konsoli PlayStation 5. Jeśli go doświadczacie – zaktualizujcie produkcję, bo rozwiązanie jest już dostępne.

Błyski w Resident Evil 4

W Resident Evil 4 Remake w wersji na PlayStation 5 znajdował się bardzo nieprzyjemny dla oczu błąd, który ujawniła się tylko u niektórych graczy. Jak się okazuje, część posiadaczy PS5 doświadczało nietypowe zachowania gry. Podczas rozgrywki, w dolnej części ekranu, mogły występować małe błyski. Problem na całej szerokości ekranu zwracał uwagę graczy, szczególnie gdy burzył on klimat ciemnych lokacji.

Czytaj też: Overwatch 2 przez 6 miesięcy zmienił się, jak żadna inna gra

Dotychczas trzeba było restartować grę, a gdy to nie pomagało – wyłączać Depth of Field oraz włączać Motion Blur. Rozwiązanie zatem wymagało zmiany ustawień graficznych na takie, jakie mogą nie odpowiadać części graczy.

Jak się jednak okazuje, Resident Evil 4 Remake na PlayStation 5 otrzymało już aktualizację i choć twórcy nie podzielili się listą zmian, to jednak osoby, u których problem występował, nie dostrzegają już nietypowego błędu. Zdaje się zatem, że produkcja na każdej produkcji jest już idealna. Gracze Steam wystawiają tej produkcji tyle dobrych ocen, że dziś Valve określa je jako „przytłaczająco pozytywne”.