Reklama
aplikuj.pl

Mamy złą wiadomość – Revolut podnosi opłaty za przelewy

promocja revolut, zakładanie revolut, 15 zł revolut

Revolut podbił nasze serca, jednak wygląda na to, że wkrótce przestanie być aż tak atrakcyjny. Użytkownicy darmowej wersji będą musieli liczyć się z opłatami za przelewy i ze zmianami w wypłacaniu pieniędzy z bankomatów.

Revolut – zmiany w opłatach i nie tylko

23 kwietnia wejdą w życie zmiany, które dotkną przede wszystkim użytkowników darmowej wersji Revoluta. Pierwszy transgraniczny przelew w walucie innej niż złotówki i euro wykonamy za darmo, ale kolejne będą kosztowały 2,5 zł. Przelewy SWIFT będą zaś kosztować od 15 do nawet 25 zł, bo oba typy będą nazywane przelewami międzynarodowymi. W zależności od tego, ile i dokąd zrobimy przelewów, zapłacimy za nie 1,5 do 25 zł.

Zmiany dotkną także wypłat z bankomatów. Oprócz limitu wypłat w wysokości 800zł miesięcznie wypłaty zostaną także ograniczone do 5 transakcji w miesiącu. Przekroczenie będzie wiązało się z prowizją w wysokości 5 zł albo 2 procent wypłacanej kwoty.

Patrząc na fakt, że za przelew na Revoluta robiony z polskiego banku już płacimy prowizje korzystanie z tej bankowości przestaje być już tak atrakcyjne.