Reklama

Robert Downey Jr. ponownie jako Iron Man – zobacz ten plakat!

Tony Stark plakaty, Iron Man plakaty, Robert Downey Jr jako Iron Man, Iron Man najlepsze momenty,

W ostatnim czasie graficy pracujący przy filmach Marvela chętnie dzielą się z nami szkicami koncepcyjnymi i zdjęciami, których wcześniej nie widzieliśmy. Tym razem pokazano plakat i to nie byle jaki. Zobaczcie sami!

Na instagramowym profilu Ryana Meinerding wciąż ukazują się grafiki koncepcyjne z filmów Marvela. Artysta dzieli się z nimi z fanami dość regularnie dzięki czemu możemy mieć wgląd w alternatywny wygląd postaci lub scen, które finalnie zrobiono zupełnie inaczej. Dzięki temu fani czują się jeszcze bardziej częścią uniwersum. Tym razem Meinerding pokazał nam plakat i to nie byle jaki! Grafika nie była przeznaczona do promocji któregoś z filmów MCU. Została zaprojektowana specjalnie na potrzeby konwentu D23. Na swoim Instagramie artysta podzielił się nią z okazji niedawnych urodzin Roberta Downeya Jr.

Na plakacie widzimy Roberta Downeya Jr., który po raz kolejny wchodzi w rolę Tony’ego Starka. To swoisty hołd dla postaci, która tak wiele znaczyła dla całego filmowego uniwersum Marvela. Na grafice znajdziemy odniesienia do większości filmów, w których pojawił się Iron Man i momentów, które najbardziej zapadały w pamięć. Dlatego właśnie w centralnej części znajduje się Stark tuż przed pstryknięciem. W końcu w całym życiu superbohatera ta chwila była najważniejsza.

Zobaczcie sami!

CZYTAJ TEŻ: Zwiastuny filmów i seriali do nadrobienia [05.04.2020]

Plakaty otrzymali uczestnicy ubiegłorocznego D23 jednak do tej pory nie mieliśmy wglądu w detale. Dopiero Meinerding to umożliwił, dodając całość, a także zbliżenia na poszczególne elementy plakatu. Trzeba przyznać, że grafika jest świetna i z chęcią wielu z nas widziałoby ją na swojej ścianie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News