Rockstar potwierdza przywiązanie do gier jakie lubimy. Ale dajmy im lepiej pracować, co nie?

gta 5

Rockstar dalej rozwija GTA Online co zaniepokoiło wiele osób. Nie znaczy to jednak, że to co wyniosło firmę do liderów branży zostanie porzucone.

Nie ma co się dziwić. Rockstar tak się zapatrzył w Grand Theft Auto Online, że nawet najwierniejsi fani mogli zacząć myśleć, że tytuł pogrzebie inne produkcja dla pojedynczych graczy od firmy. Ale wiecie co? Spokojnie!

Czytaj też: Gameplay z Doom 4 wyciekł! Gra wygląda jak Call of Duty…
Czytaj też:
Prototyp Mirror’s Edge 2 wyciekł do sieci. Gra naprawdę była w zaawansowanej produkcji!
Czytaj też:
Mod Cyberpunk 2077 z widokiem trzecioosobowym!

Online? Też. Ale nie tylko.

W końcu od czasu premiery Grand Theft Auto Online otrzymaliśmy Red Dead Redemption 2. No tak, ale można powiedzieć, że gra była tworzona, kiedy Rockstar nie zaczął tonąć w gotówce i teraz to już na pewno nie dostaniemy porządnej historii single-player.

Jeśli ktoś się bał, że tak sie stanie – nie ma powodów do obaw. Tarek Hamad z Rockstar North zajmujący stanowisko „director of design” zapytany o to czy Rockstar dalej będzie robił gry dla pojedynczego gracza stwierdził „Oczywiście”.

Czytaj też: Bloodborne w Ghost of Tsushima! Inny też są!
Czytaj też:
Microsoft ostrzega przed Cyberpunk 2077 na Xbox One! Komunikat zniechęca do zakupu
Czytaj też:
Cyberpunk 2077 1.05! Nowa wersja gry wydana – co nowego?

Co z Online? Głupim byłby ten, który porzucił taką kurę znoszącą złote jaja. I Rockstar nie zamierza też odchodzić od Online. Ale firma wie też, że są tacy, którzy chcieliby pobawić się w online trochę bardziej „singlowo”. Niedawno odkryła to Bethesda, która stwierdziła, że jej gry online są rozwijane jak produkcje dla pojedynczego gracza, bo tego chce społeczność. Rockstar też zamierza dokonać tutaj zmiany kursu. Nowa zawartość online będzie zawierała więcej elementów single-player.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News